• Wpisów: 497
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 23:44
  • Licznik odwiedzin: 85 208 / 3304 dni
 
asik-paznokcie
 
asik-paznokcie: CZYSCIK DOSTĘPNY W SALONIE.
MOŻNA RÓWNIEŻ ZAKUPIĆ BEZPOSREDNIO ZE STRONY
joannag.livioon.com/


Face Glove - to czyścik do usuwania makijażu i zanieczyszczeń skóry. Zamiast tradycyjnych zmywaczy i wacików potrzebujemy jedynie wody.

Face Glove gwarantuje doskonały efekt oczyszczający. Usuwamy bakterie, brud, obumarłe komórki i nadmiar sebum, zapewniając przy tym skórze delikatny masaż poprawiający cyrkulację krwi. Czyścik Face Glove z łatwością usunie również makijaż wodoodporny. Czynność oczyszczania czyścikiem Face Glove bardzo dobrze przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji.

Doskonałe oczyszczenie potwierdzone badaniami i sprawdzone praktycznie umożliwia łatwą penetrację wgłąb naskórka nałożonego odpowiedniego kremu, który jest następnie w sposób wartościowy wykorzystany przez skórę.

Tkanina, z której wykonany jest czyścik poddawana była wielu ekspertyzom. Przeprowadzone badania kliniczne na Akademii Medycznej w Krakowie dopuszczają produkt do stosowania przez osoby ze skórą alergiczną. Czyścik posiada rekomendację prof. Andrzeja Szczeklika. Nie drażni oczu, dlatego może być używany również przez osoby noszące szkła kontaktowe.

Nasi dotychczasowi Klienci potwierdzają, ze skóra po oczyszczeniu czyścikiem Face Glove jest satynowo gładka. Wiele osób zrezygnowało już z kosmetyków oczyszczających twarz i szyję twierdząc, że Face Glove to rewelacja. Dołącz i Ty!

Face Glove - to produkt przyjazny dla Ciebie i środowiska.

Wzór przemysłowy zastrzeżony

Uniwersalność produktu sprawia, że skóra wrażliwa nie będzie podrażniona, natomiast cera tłusta pozbędzie się nadmiaru sebum , mogąc tym samym swobodnie oddychać. Stosowanie Face Glove ma działanie łagodnego peelingu, który pobudza skórę do produkcji kolagenu i włókien elastyny , dzięki czemu skóra wygląda świeżo i młodo.

PIELĘGNACJA RĘKAWICY:

Po użyciu rękawicę przepłukać w wodzie z mydłem. Dopuszczalne pranie w pralce automatycznej w temp. do 40º, bez stosowania środków zmiękczających wodę.
received_236606380199098.jpeg

Nie możesz dodać komentarza.